średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego Zespołu oraz dbaniu o najdrobniejsze szczegóły dotyczące standardów i jakości usług, jako jedne z niewielu miejsc w całej Polsce, Madame Katrina Clinica Estetica otrzymała Certyfikat Najwyższej Jakości Usług. Jesteśmy ogromnie dumne z otrzymania tak ważnej dla nas nagrody – kosmetycznego Oscara i jednocześnie cieszymy się, iż Klienci Madame Katrina Clinica Estetica mogą korzystać z usług na najwyższym poziomie!

Madame Katrina Clinica Estetica to wyjątkowy salon kosmetyczny w Krakowie, w którym luksusowe kosmetyki idą w parze z innowacyjnymi technologiami. Jego założycielką jest kosmetolog z ponad dwudziestoletnim stażem. Specjalistka, która pracuje jako charakteryzatorka telewizyjna i wykłada w renomowanych krakowskich szkołach kosmetycznych. Jej wyjątkowe podejście sprawiło, że Madame Katrina Clinica Estetica stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych salonów urody w Krakowie, z którego usług chętnie korzystają osoby medialne.

W ofercie kliniki Madame Katrina Clinica Estetica znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki, stylizacji paznokci, depilacji oraz masaży i spa. Warto zwrócić uwagę na świadczone tu zabiegi upiększające, takie jak radiofrekwencja, lifting próżniowy oraz mezoterapia przeprowadzana dermapenem. Można tu także przedłużyć i uzupełnić rzęsy metodą 1:1. W klinice szczególną troską otacza się najwyższą higienę pracy oraz bezpieczeństwo klientów. Osoby decydujące się na skorzystanie z usług Madame Katrina Clinica Estetica mogą liczyć także na kompleksowe, profesjonalne doradztwo w zakresie wybieranych zabiegów.

Nasz klinika położna jest w Krakowie przy ulicy Chmieleniec 2b lok. 9 (Kraków-Ruczaj). Klienci mają możliwość pozostawienia samochodów na posesji.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Chmieleniec 2B/lu9
30-348 Kraków
Salon mieści się w budynku gdzie jest Pizzeria Banoli obok restauracji Sushi

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 21:00
Wt
09:00 - 21:00
Śr
09:00 - 21:00
Czw
09:00 - 21:00
Pt
09:00 - 21:00
Sb
09:00 - 17:00
Nd ZAMKNIĘTE